SPRCHOVÉ KOUTY

za dostupné ceny pro každého

SKLADEM TRVALE

více jak 500 ks sprchových koutů

DOPRAVA ZDARMA

v jižních Čechách

Sprchové dveře a boční stěny

Sprchové dveře jsou velmi oblíbené u mnoha zákazníků především díky jednoduchosti výměny staré vany za nové sprchové dveře. Stále více zákazníků totiž preferuje sprchování před koupáním.

Důležité při výběru sprchových dveří je především výška, šířka vstupu a systém otevírání. Právě šířka vstupu v kombinaci se systémem otevírání je velmi důležitá pro praktické využívání dveří a je třeba nahlédnout do technických nákresů. Ne pro každého jsou vhodné posuvné dveře se šířkou 90 cm, protože vstup je 42 cm. Ale např. pantové sprchové dveře s otevíráním ven, se šířkou 90 cm mají již šíři vstupu již 50 cm, která vyhovuje o mnoho více zákazníkům.

Velmi oblíbeným řešením je kombinace sprchových dveří s boční stěnou, kdy není třeba v koupelně vyzdívat a obkládat příčku, ušetří se tak hodně času i peněz a prostor v koupelně nepůsobí nijak stísněně. Důležité je zkontrolovat si technický nákres, protože ne všechny kombinace sprchových dveří a bočních stěn poté splňují standardní rozměry vaničky (jako celek je výrobek zpravidla menší než vanička) a lze instalovat pouze v kombinaci se sprchovým žlabem, případně vyrobit jako atypický výrobek pro konkrétní sprchovou vaničku, obložený prostor v koupelně a mít výrobek přesně na spáru v obkladu/dlažbě.

18 položek

18 položek