SPRCHOVÉ KOUTY

za dostupné ceny pro každého

SKLADEM TRVALE

více jak 500 ks sprchových koutů

DOPRAVA ZDARMA

v jižních Čechách

Hlavové sprchy

Hlavové sprchy představují moderní řešení sprchového koutu s příjemnou relaxací v jednom. Z naší nabídky hlavových sprch můžete vybírat dle tvaru, rozměru a použitého materiálu. Nejkvalitnější a nejtrvanlivější materiál používaný pro výrobu hlavových sprch představuje mosaz s chromovou úpravou. Proto v naší nabídce naleznete pouze mosazné hlavové sprchy, na které poskytujeme záruku 7 let.

Dalšími variantami na trhu jsou hlavové sprchy vyrobené z plastu, které většinou nevydrží proměnlivý tlak vody a po čase jejich tělo praskne. Aby tělo hlavové sprchy neprasklo, musí být velmi kvalitně slepeno při speciálních výrobních podmínkách a to ne každý výrobce umí, protože nemá danou výrobní technologii. Stejně tomu tak je i u nerezových hlavových sprch, které nejsou vyráběny v EU, kvalita svárů je mizerná a dochází k odtržení svařeného horního a dolního dílu.

Hlavové sprchy je třeba zakoupit se sprchovým ramenem pro upevnění na zeď, ke stropu. Dále je vhodné zakoupit podomítkový vývod pro připojení hadice s ruční sprchou a držák. Nebo si vybrat oblíbený držák s vyústěním sprchy (=držák a vývod v jednom), viz. samostatné podkategorie v menu SPRCHY.

11 položek

11 položek